Kulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní Čechy

 

Čertovské Kino Z pekla do pekla

02. 12. 2018

Kulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní Čechy - Čertovské Kino Z pekla do peklaZ pekla do pekla je absolventská pohádka studentů FAMO v Písku.
Film vypráví příběh mladého šlechtice, který neprávem propadne peklu místo princezny, kterou si naivně namlouvá. Peklo si ho nemůže nechat, ale ani ho jen tak propustit. Může se však z pekla vykoupit, pokud na místo sebe přivede jiné dvě hříšné duše. Šlechtic je tedy vržen zpátky na svět, aby splnil svůj nelehký úkol.

Na jaké známé tváře se v našem filmu můžete těšit?

Ondřej Novák
Ondřeje Nováka můžete znát například z filmů Lidice, Fair Pay a nebo Milada. Momentálně ho můžete vidět v divadle Ungelt ve hře 4 000 dnů. Dále působí v divadle NaHraně, jehož je spoluzakladatelem.

Denisa Pfauserová
Tato pražská rodačka je dobře známá z filmů Řachanda nebo Prázdniny v Provence. V televizi jste jí mohli vidět v seriálech Ulice nebo Ohnivé kuře. Působí ve sboru Divadla na Jezerce a hostuje v Divadle na Vinohradech a Divadle v Dlouhé.

Václav Liška
Divadelní a televizní herec Václav Liška vám může být povědomý například ze seriálů Ulice, Ohnivý kuře nebo Doktorka Kellerová. V divadle působí ve stálém souboru Jihočeského divadla, Divadla na Jezerce. Ve volném čase se věnuje sportu, v roce 2013 na koloběžce absolvoval trasu Tour de France.

Radomír Švec
Tohoto herce a muzikanta jste mohli vidět například v televizních seriálech Modrý kód a Ohnivý kuře. Případně jste ho mohli zpozorovat na prknech různých českých divadel.

Čas: od 17:15hod

 

http://dopekla.cz/

 
 

...zpět