Kulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní Čechy

 

Koncert Čiperkové

09. 12. 2018

Kulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní Čechy - Koncert ČiperkovéDěcka, Čiperkové přijedou do KD Zliv , tak to je pecka!
Kdy: 9. 12. 2018 od 15hod. Cena vstupenky: 140 Kč (děti do 1 roku zdarma, ostatní vstupné jednotné). Předprodej přes Ticketlive – on-line i na prodejních místech (www.ticketlive.cz)
Koncert bude na stání, děti si mohou přinést karnevalové kostýmy a zařádit si s Čiperky.
Čiperkové – to je nejpopulárnější dětská kapela v ČR. Zpívají písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědy. Přijďte si s nimi zazpívat, zatancovat a zablbnout. Společně poznáte upovídanou berušku Alušku, co protančila všechny svoje střevíčky. Bláznivou opičku Olu, která vyvádí samé lumpárny. Škodolibé vosy, co schválně opičku provokují, ale nikdy nezkazí žádnou legraci. Usměvavé Sluníčko, které každému rádo poradí a vyčaruje úsměv na tváři. A věčně zasněnou kytičku Jasmínku. Pořadem provází puntíkatá moderátorka.
Čiperkové – to je bezva parta, která ráda zpívá a tancuje. Jejich videoklipy na YouTube mají zhlédnutí v milionech.
Vystoupení trvá hodinu a je vhodné i pro nejmenší, protože s Čiperky se nemusí sedět v klidu na místě a mlčet. Právě naopak!
Po vystoupení autogramiáda a focení.
Čiperkové se na vás už těší!

Čas: od 15:00h

Vstup: 140Kč

 

https://www.ticketlive.cz/cs/event/ciperkove-zliv-2018

 
 

...zpět