Kulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní Čechy

 

KD Zliv - vše pod jednou střechou

Budova KD Zliv nabízí prostory k širokému využití. Rádi bychom nabídli program všem generacím, připravit akce všech zaměření.

Maminky s dětmi:
Zveme maminky s dětmi všeho věku do příjemného prostředí naší kompletně nekuřácké restaurace. Kočárky rádi uzamkneme ve vestibulu přízemí budovy. Pro děti bude připraven pravidelný tvořivý program, stejně tak můžou děti kdykoliv využít dětský koutek. Maminky si mohou v klidu a pohodě dát kávu v kruhu přátel.

Pro děti:
Pravidelně připravíme příměstské tábory v dny volna ve škole a v letních měsících. Pro děti bude připraven v čase 8 - 15h zábavný program, svačinky, oběd i pitný režim.Pro studenty:
Samozřejmostí jsou také diskotéky, párty, koncerty.

 

Široké využití prostor

Taneční večery:
Pravidelné taneční večery budou zaměřené na různé druhy tance. V průběhu večera bude probíhat výuka. Můžete se těšit na Country, Salsu a latinskoamerické rytmy, večer standardních tanců, večer s dechovkou a další.

Filmové večery:
Máte rádi pohodičku u filmu? Přijďte si užít kino netradičně. Velké plátno spolu s dobrou kávou, čajem, zákuskem, v příjemném prostředí.

Romantické večery:
Dopřejte si trochu romantiky a udělejte si hezký večer se svou polovičkou nebo přáteli. Připravíme pro vás vícechodové menu, příjemnou atmosféru s romantickou dekorací a živou hudbou. Nutnost rezervace předem.

Výstavy a expozice:
Rádi vás pozveme také na prohlídku zajímavých fotografií, obrazů a dalších expozic.

Cestovatelské přednášky:
Prostory jsou vhodné také pro uspořádání cestovatelského promítání, přednášky, semináře, workshopy.