Kulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní ČechyKulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní Čechy

 

Nabídka prostor

Kulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní Čechy - Nabídka prostorKaždý maturitní ples má být nezapomenutelný nejen pro maturanty, ale i pro jejich přátele a rodiny.
Nabízíme Vám kompletní zajištění maturitního plesu na Klíč.

KD Zliv disponuje rekonstruovaným a moderně vybaveným nekuřáckým sálem o kapacitě 300 míst k sezení + 200 místa na stání. Vybavený dvěma bary, osvětlením, šatnami, vyvýšeným podiem, k dispozici jsou stoly, židle, červený koberec. Zajistíme security, pořadatele - prodej a kontrola vstupenek a další.

Před KD je prostorné neplacené parkoviště. Součástí je také restaurace, která pro Vás ráda připraví večerní občerstvení v jakékoliv formě i afterparty.

Cenu celodenního pronájmu sálu včetně osvětlení, ozvučení, obsluhy, pořadatelů a kompletního využití stolů a židlí vám ráda sdělím na telefonu 728 942 801 nebo emailu: info@kdzliv.cz

 

Maturák na klíč

Kulturní dům Zliv - společenské a konferenční prostory Jižní Čechy - Maturák na klíčRáda bych nabídla služby koordinátorky maturitních plesů. Připravím Vám ples od A - Z a bez stresu.

Doporučím a zajistím:
kapelu, fotografa, kameramana, dekorace, skleničky, květiny, trička, DJ, doprovodný program, tiskové materiály, připravím pro Vás choreografii nástupu, půlnočního překvapení...

Společně vymyslíme téma a veškeré detaily. Mohu se Vám individuálně věnovat po celou dobu příprav.

Chcete si svůj maturák užít naplno a bez stresu? Pojďte do toho se mnou!! Vše za vás vyřeším, objednám, obvolám, ohlídám a v den maturáku zkoordinuju tak, aby vše klaplo do posledního detailu.